Inne

H+ Weekly

hplus-weekly

Przedstawiam Wam mój poboczny projekt – H+ Weekly. H+ Weekly to cotygodniowy newsletter zawierający linki do newsów i artykułów o sztucznej inteligencji, robotyce, biotechnologii i innych futurystycznych technologiach.

Mam mnóstwo źródeł z newsami i artykułami. Zbieram je na liście rzeczy do przeczytania później, która z każdym dniem stawała się coraz dłuższa.

Jestem także zapisany do kilku cotygodniowych newsletterów, lecz nie znalazłem żadnego, który by zajmował się AI, robotami czy transhumanizmem.

Chciałem się też moimi znaleziskami dzielić. Wiele z nich zawierały mnóstwo przydatnych informacji i byłoby szkoda, gdyby wartościowe teksty lub filmy zatrzymywały się na mnie.

Dlatego postanowiłem założyć H+ Weekly i wypełnić lukę.

Jak już wspomniałem, H+ Weekly to darmowy newsletter z linkami do artykułów, newsów lub filmów, które w danym tygodniu wygrzebałem z Internetu. Wysyłam maile każdego tygodnia w piątek po południu. Newsletter piszę po angielsku.

Zapraszam do zapisywania się!

Podobne wpisy

  • ToJa

    Czy mógłbyś nam powiedzieć, ile procent odbiorców twojego newslettera stanowią osoby niebędące z Polski? Pytam, bo newswetter jest po angielsku. :)

    • Większość stanowią osoby spoza Polski. Uzupełnię wpis o tym.