Robotyka

Roboty listy piszą

handwrytten

Tradycyjne listy, pomimo postępów w technologii, dalej pozostają idealnym sposobem na wyrażenie czegoś osobistego lub na wybicie się z tłumu. Napisanie listu wymaga jednak włożenia pewnego wysiłku – znaleźć odpowiedni papier, coś do pisania i trzeba umieć ładnie pisać. W dodatku wymaga to czasu, którego zawsze nam brakuje. Co więc robi współczesna cywilizacja, kiedy chce coś zrobić, ale nie ma zbytnio ochoty? Buduje roboty!

Poznajcie Handwrytten – robota, który pisze listy.

Robot jest częścią większego systemu, w skład którego wchodzą aplikacje na Androida i iPhone’y. Wpisujecie co chcielibyście napisać, a robot, który wygląda jak drukarka, która zamiast głowicy plującą tuszem ma pióro, „odręcznie” napisze list za was.

Robot potrafi pisać listy w różnych stylach do wyboru. Może napisać list tak, aby wyglądał mniej lub bardziej stylowo. Może też napisać list w stylu formalnym. A gdy już armia robotów skończy pracę Handwrytten zatroszczy się o wysyłkę.

Podoba mi się pomysł na biznes oraz w jak kreatywny sposób wykorzystano technologię, która pozwala prezydentom, rektorom czy innym ważnym osobom podpisywać setki, a nawet tysiące listów.

Ciekawe tylko, kiedy ktoś uzbroi roboty-skryby w sztuczną inteligencję potrafiącą podrobić czyjś podpis, uczącą się na próbkach pisma celu. Jeżeli ktoś już tego nie zrobił to nie zdziwiłbym się, jakbym wkrótce trafił na takiego robota.

Podobne wpisy